WODA    powrót do natury

Na tym świecie nie znam nic bardziej tajemniczego od wody. Emil Cioran

 LEKARZ  O  WODZIE

Jakość wody z jaką stykamy się na co dzień ma znaczący  wpływ na nasze zdrowie choć w większości przypadków sobie tego nie uświadamiamy. Woda to woda i tyle. A jednak warto poświecić trochę czasu i poszukać różnych mniej lub bardziej istotnych informacji.

Penetrując pod tym kątem internet a konkretnie You Tube natrafiłem na bardzo ciekawe wypowiedzi lekarza medycyny, doktora Jana Pokrywki,  który od wielu lat prowadzi swoją praktykę lekarską w Kłodzku na Dolnym Śląsku z powodzeniem korzystając z dobrodziejstw akupunktury, medycyny Wschodu, naturalnych terapii.

O to co sam  mówi o sobie - cytat ze strony www.drpokrywka.pl

Do procesu leczenia podchodzę możliwie kompleksowo.

Specjalnie nie interesują mnie choroby, z którymi przychodzi pacjent — zawsze najbardziej interesuje mnie znalezienie (a przede wszystkim zrealizowanie) drogi, która ma konkretnego chorego — z obecnego, często opłakanego stanu — doprowadzić do zdrowia, albo przynajmniej do wyraźnej poprawy jego stanu.

Każdemu z nas — lekarzy — zdarza się bywać kiepskim, dobrym jak również bardzo dobrym lekarzem. Sęk w tym, aby tym ostatnim bywać jak najczęściej.

Dzięki akupunkturze oraz naturalnym starożytnym technikom, które stosuję w swojej praktyce — mam to szczęście — często uwalniać swoich chorych od tych bardzo dobrych, jak również i od tych kiepskich, marnie działających leków.

Staram się nigdy nie wybierać mniejszego zła, lecz wybierać większe dobro.

Rozmowy redaktora Janusza Zagórskiego z NTV z Janem Pokrywką - lekarzem medycyny 

- o wodzie i jej znaczeniu dla zdrowia człowieka:

https://www.youtube.com/watch?v=hbqiN-Jruio

- o strukturze wody:

https://www.youtube.com/watch?v=z8-OFH9xNzE


strona główna